Targi Rolno-Ekologiczne w Bolesławowie 2017

Również i w tym roku dnia 24.10.2017 uczestniczyliśmy w Targach Rolno-Ekologicznych w Bolesławowie. Jak co roku, towarzyszyło im bardzo duże zainteresowaniem nie tylko Gospodarzy, ale również Amatorów lokalnych wyrobów oraz przetworów spożywczych. Wydarzenie jest szczególną atrakcją dla rodzin z dziećmi, które mają możliwość kontaktu ze zwierzętami.

Na naszym stanowisku KARCHER CENTER PESTAR prezentowaliśmy urządzenia wysokociśnieniowe oraz odkurzacze usprawniające pracę w gospodarstwie czy przedsiębiorstwie, w których istotnym jest wysoka skuteczność w codziennym utrzymaniu czystości.

Poza urządzeniami, nie małym zainteresowaniem cieszył się konkurs mycia okien na czas! Konkurs polegał na złożeniu urządzenia KARCHER WV 2 oraz wyczyszczeniu szyby z tłustego zabrudzenia. Proszę Państwa, co to były za emocje! Zaskoczeniem okazał się nie tylko wynik zwycięzcy – 00:24:58 sekundy, ale również fakt, iż zwycięzcą okazał się mężczyzna – Pan Bartosz, któremu gratulujemy świetnego wyniku oraz życzymy udanego czyszczenia z myjką WV KARCHER.

Do zobaczenia za rok w Bolesławowie!

 

 

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg