Professional

Urządzenia z linii Karcher Professional zostały zaprojektowane tak, aby mogły wyczyścić jak największą powierzchnie w jak najkrótszym czasie! Znajdziemy tutaj urządzenia, które mogą pracować znacznie więcej od urządzeń z serii H&G i doskonale sprawdzą się w wielu rodzajach działalności gospodarczych. Professional Karcher zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia, oszczędność czasu i zasobów, są przy tym bardzo intuicyjne w obsłudze.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: urządzenia wysokociśnieniowe, odkurzacze, szorowarki, zamiatarki, parownice oraz urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych.

Posiadamy również wiele ciekawie rozbudowanych zestawów, które składają się z oryginalnych akcesoriów oraz środków chemicznych marki Karcher. Decydując się na zakup zestawu otrzymują Państwo nie tylko pewność posiadania wszystkich elementów niezbędnych do efektywnego sprzątania ale również bardzo atrakcyjne ceny!


Urządzenia wysokociśnieniowe profesjonalne pestar-karcher

Urządzenia wysokociśnieniowe

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Karcher Professional czyszczą jeszcze wydajniej. Urządzenia te charakteryzuje wysoki komfort obsługi i najnowocześniejsza technika.

Zamiatarki profesjonalne pestar-karcher

Zamiatarki

Praktyczne detale zamiatarek Karcher oraz sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwalają na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi.

Odkurzacze profesjonalne pestar-karcher

Odkurzacze

Swoją wydajność zawdzięczają nie tylko bardzo dużej sile ssącej ale również wielkością zbiornika, filtrami i systemami ich oczyszczania, rodzajem oraz wielkością torebek filtracyjnych.

Szorowarki profesjonalne pestar-karcher

Szorowarki automatyczne

Doskonale sprawdzają się w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych, na dworcach i lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych oraz muzeach i kościołach.

Odkurzacze ekstrakcyjne profesjonalne pestar-karcher

Odkurzacze ekstrakcyjne

Przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie czyszczą runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd.

Parownice profesjonalne pestar-karcher

Parownice i odkurzacze parowe

Technologia czyszczenia parowego nie wymaga stosowania detergentów i charakteryzuje się wielokrotnie niższym zużyciem wody w porównaniu od tradycyjnych metod czyszczenia co znacząco wpływa na obniżenie kosztów codziennego użytkowania.


Profesjonalne akcesoria pestar-karcher
Profesjonalne środki czyszczace pestar-karcher

Akcesoria

Z oryginalnymi akcesoriami Karcher możesz zoptymalizować wydajność i poszerzyć zakres zastosowań swoich urządzeń.

Środki czyszczące

Urządzenia czyszczące Karcher, w połączeniu z odpowiednimi środkami czyszczącymi, zapewniają niezrównaną wydajność.