Home&Garden

Linia produktów HOME&GARDEN Karcher jest kierowana do osób prywatnych, które cenią sobie nie tylko skuteczność sprzątania, wygodę użytkowania ale również niezawodność i jakość wykonania. Dzisiaj na rynku znajdziemy mnóstwo podobnych produktów, które w żaden sposób się nie wyróżniają na tle innych. Karcher w swoich urządzeniach stawia na innowacyjność dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko wizualnie ale przede wszystkim jakościowo!

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: myjki wysokociśnieniowe, myjki do okien, odkurzacze uniwersalne, odkurzacze piorące, mopy elektryczne, zamiatarki, szczotki elektryczne, parownice, polerki a nawet systemy nawadniania.

Posiadamy również wiele ciekawie rozbudowanych zestawów, które składają się z oryginalnych akcesoriów oraz środków chemicznych marki Karcher. Decydując się na zakup zestawu otrzymują Państwo nie tylko pewność posiadania wszystkich elementów niezbędnych do efektywnego sprzątania ale również bardzo atrakcyjne ceny!


Myjki wysokociśnieniowe pestar-karcher

Myjki wysokociśnieniowe

Urządzeniami wysokociśnieniowymi Karcher możesz znacznie skrócić czas mycia wokół domu. Wysokiej jakości i niezawodne, potrafią usunąć nawet najbardziej uporczywy brud. Czyszczenie za ich pomocą jest wyjątkowo łatwe i bezwysiłkowe.

Odkurzacze pestar-karcher

Odkurzacze

Odkurzacze workowe, bezworkowe, ręczne, wodne, piorące, parowe, wszystkie charakteryzują się wyjątkową siłą ssącą, jakością wykonania i niezawodnością. Szeroka wybór akcesoriów gwarantuje wysoki komfort i doskonałe efekty odkurzania.

Froterka pestar-karcher

Froterka

Froterka Karcher przeznaczona jest do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Pozwala w krótkim czasie przywrócić podłogom blask i sprawić, że będą wyglądały jak nowe.

Myjki do okien WV pestar-karcher

Myjki do okien

Dzięki akumulatorowym myjkom do okien Karcher umyjesz okna w wygodny i bardzo szybki sposób. Myjka odsysa wodę wraz ze środkiem chemicznym i brudem nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zacieków.

Zamiatarki S pestar-karcher

Zamiatarki

Zamiatanie znacznie szybsze niż miotłą, bez bolących pleców! Dzięki zamiatarkom Karcher bardzo szybko i dokładnie usuniesz liście z alejek lub podjazdu. Zbierają liście, kapsle, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia nie wzniecając kurzu.

Stanowisko do prasowania pestar-karcher

Stanowisko do prasowania

Karcher wychodzi na przeciw jednemu z najbardziej niewdzięcznych prac domowych - prasowaniu. Dzięki stanowisku do prasowania Karcher prasowanie będzie znacznie krótsze i przyjemniejsze.

Parownice SC pestar-karcher

Parownice

Mycie parą pozwala na higieniczne czyszczenie bez detergentów. Para w połączeniu z wysoką temperaturą pozwala unieszkodliwić większość drobnoustrojów oraz gwarantuje lepszą wydajność czyszczenia niż za pomocą środków czyszczących.

Szczotki elektryczne pestar-karcher

Szczotki elektryczne

Szybsze niż miotła, wygodniejsze niż odkurzacz! Szczotka zasilana jest akumulatorowo i umożliwia szybkie sprzątanie gdy coś się rozsypie. Dzięki niskiej głowicy i długiemu uchwytowi teleskopowemu możemy wygodnie zamiatać pod meblami.

Systemy nawadniania pestar-karcher

Systemy nawadniania

Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego jeśli chcesz aby Twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Karcher! Duży wybór pistoletów spryskujących, zraszaczy oraz węży ogrodowych zadowoli każdego ogrodnika.


Akcesoria H&G pestar-karcher

Akcesoria

Zwiększają zakres zastosowań urządzeń i ułatwiają proces sprzątania.

Środki chemiczne pestar-karcher

Środki czyszczące i pielęgnujące

W połączeniu z myjkami zdecydowanie ułatwiają proces czyszczenia.