Czyszczenie samochodu

Karcher K5 K7 car.jpg


Szczotka power karcher.jpg

Wysokie ciśnienie ułatwia czyszczenie!

Wysokiej jakości, wygodne, i mocne urządzenia wysokociśnieniowe Karcher usuną nawet najbardziej odporny brud. Wszystko to bez brudnych rąk, za naciśnięciem przycisku.

Czyszczenie nigdy nie było prostsze.

Wysoce skuteczne preparaty Karcher do czyszczenia najróżniejszych powierzchni np. z samochodu. Usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia takie osady z soli, tłuste plamy, zaschnięte błoto czy zabrudzenia emisyjne.

Wygodne i szybkie czyszczenie.

Dzięki całej gamie akcesoriów do myjek Karcher możemy bardzo szybko i wygodnie wyczyścić wszelkiego rodzaju zabrudzenia.


Odkurzacze WD Karcher car.jpg

Urządzenia do czyszczenia wnętrza samochodu.

Z tego zadanie doskonale wywiązują się odkurzacze uniwersalne WD Karcher. Szeroki wachlarz akcesoriów pozwoli na dokładne odkurzenie wnętrza samochodu i nie tylko. Nawet najbardziej zaschnięty brud z dywaników samochodowych może zostać z łatwością usunięty za pomocą ssawki z twardą szczeciną Karcher!

Czyszczenie tapicerki samochodowej za pomocą odkurzaczy piorących Karcher.

Odkurzacze piorące z funkcją czyszczenia ekstrakcyjnego idealnie nadają się do czyszczenia foteli samochodowych. Polega to na spryskaniu powierzchni środkiem czyszczącym oraz jego odessaniu wraz z rozpuszczonym brudem.


Sprawdź odpowiednie urządzenia i akcesoria!

 

Myjki wysokociśnieniowe pestar-karcher
Odkurzacze piorące pestar-karcher
Akcesoria pestar-karcher
Odkurzacze uniwersalne pestar-karcher
Środki chemiczne pestar-karcher
Akcesoria odkurzacze pestar-karcher